‹‹ wróć

Sakwa na bagażnik 3-komorowa z podwyższaną górą S1- A
Cena brutto: 99.00 PLN
POLECAMY !!!!

wersja:  


3-częściowa sakwa rowerowa na bagażnik tylny fabrycznie nowa 
wykonana jest z wodoodpornej tkaniny CODURA 600 HD

Sakwa ma w swoim zestawie to co dokładnie widać na zdjęciach:

 • trzy k

  omory: jedną główną górną i dwie boczne - wszystkie zapinane na zamki błyskawiczne. Komora górna jak i dwie boczne łączone są ze sobą za pomocą grubego zamka kostkowego. Komory mają jeszcze dodatkowe mocowanie na taśmy z rzepem do bagażnika, ma to na celu zabezpieczenie komór przed przesuwaniem się na bagażniku.
 • komory boczne mają dodatkowe dwie kieszonki po bokach zapinane również na zamki błyskawiczne, oraz posiadają naszytą taśmę odblaskową zapewniającą lepszą widoczność rowerzysty. Posiadają jeszcze na swoim wyposażeniu po dwa karabińczyki , które służą nam do mocowania komory do bagażnika  wówczas gdy korzystamy tylko z bocznych części sakwy, lub gdy korzystamy z całego zestawu sakwy to spinamy tymi karabińczykami dodatkowo komory boczne z komorą górną i wówczas możemy już nieco większy ciężar wsadzić do sakw bocznych 

 • komora górna jest dzielona i ma możliwość powiększenia pojemności sakwy. Jeżeli potrzebna nam jest większa pojemność sakwy to zwiększamy jej pojemność odpinając zamek błyskawiczny na całym obwodzie górnej sakwy i zyskujemy wtedy naprawdę imponująca pojemność naszej sakwy (widać to dokładnie na zdjęciach). W górnej części komory doszyte są 4 mocne zaczepy  paskowe, które można wykorzystać (przewlekając przez nie gumę bagażnika lub po prostu sznurek) do przewozu np. karimaty lub śpiwora

 • pojemność wszystkich kieszeni to aż około 85 litrów.

  Wymiary komór bocznych to prostokąt: 33x35cm i głębokości 16cm +kieszenie boczne i tylne o głębokości 7cm

  Wymiary komory górnej to prostokąt: 33x40cm i wysokości 14cm z możliowością powiększenia o dalsze 17cm (co może nam dać w efekcie wysokośc górnej komory na 31cm)

  Wybierając się na 2,3 dniową lub dłuższą  wycieczkę rowerową na pewno będziesz chciał ze sobą zabrać trochę ekwipunku zawsze coś okaże się niezbędne aby to mieć ze sobą. Sakwa ta o naprawdę sporej pojemności z pewnością Ci to ułatwi, jeśli się okaże że masz mało miejsca zawsze w szybki sposób możesz powiększyć górną komorę i problem będzie rozwiązany. Zmieści się więcej ekwipunku jak i dodatkowa cieplejsza odzież.

MADE IN

POLAND 

Jest to produkt nasz krajowy o wysokiej jakości i wytrzymałości 

Kolory dostępne to :

 1. czarno-jasno szary

 2. czarno-ciemno szary

 3. czarno-beżowy

 4. czarno-turkusowy (tego koloru niema już od jakiegoś czasu i narazie go niebędzie)

 5. czarno-zielony

 6. czarno niebiesko szary 

 7. czarno-niebieski

 8. czarno-bordowy (burgund)

 9. czarno-czerwony (wiśniowy)

 10. czarny cały


     mocowana na bagażnik tył 3-komorowa podwyższana


POLITYKA ZWROTÓW  •  Koszt wysyłki POCZTĄ POLSKĄ  •  PŁATNOŚCI ZA ZAKUPIONY TOWAR